KONST / Litografier / Färglitografi 12113158
nr 1211 3158
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1983, numrerad 103/125, bladets mått: 56x79 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:06:36
21/10 16:25:11
22 okt
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe